Infoserwisoprogramowanie antywirusowe Avast
telefon do Infoserwisu  579 632 542 koszyk jest pusty

bezpłatna rejestracja Avast Home
kup licencje Avast

:: darmowe oprogramowanie antywirusowe Avast

Pobierz godne zaufania, darmowe oprogramowanie antywirusowe.

Według niezależnych testów, w większości kategorii porównawczych Avast Free Antivirus prowadzi pod względem funkcjonalności oraz skuteczności i szybkości działania. Ma ponad 140 milionów użytkowników na całym świecie. Zapoznaj się też z innymi programami i narzędziami, które oferowane są za darmo.

Umowa licencyjna programu Avast w odmianie bezpłatnej (Free) wyklucza użytek w biurach lub firmach, a także w szkołach, uczelniach, urzędach i placówkach służby zdrowia.

Zobacz porównanie odmian Avast Antivirus

Sprawdź ceny programów komercyjnych w sklepie. Kalkulator pozwala wyliczać rozmaite opcje i rabaty, porównywać ceny i zamawiać licencje w dowolnych konfiguracjach.


wybierz grupę programów

komputery domowe

Avast Free Antivirus

free
Działa lepiej niż płatne oprogramowanie konkurencyjne. Zapewnia podstawową ochronę przed wirusami i oprogramowaniem szpiegującym.
Użytkownikom aktywnie korzystającym z internetu polecamy avast! Internet Security, profesjonalną odmianę programu z zaawansowanymi funkcjami ochronnymi.

Umowa licencyjna programu Avast Free wyklucza użytek w biurach lub firmach!

Avast Free Mac Security

free
Zapewnia ochronę komputerów pracujący pod kontrolą systemów operacyjnych Mac OS. Oprogramowanie jest przeznaczone do komputerów z procesorem Intel.
Avast Free Mac Security daje silną ochronę rezydentną w czasie rzeczywistym oraz umożliwia skanowanie na żądanie. Ma przyjazny i prosty w obsłudze interfejs.

Umowa licencyjna programu avast! Free wyklucza użytek w biurach lub firmach!

telefony i tablety

Avast Free Mobile Security

free
Zapewnia pełną ochronę antywirusową urządzeń z systemem Android. Widget na pulpicie pozwala na natychmiastowe sprawdzenie stanu zabezpieczeń.
avast! Free Mobile Security oferuje także możliwość zdalnego śledzenia/kontroli. Przesyłanie danych w sieciach 3G i WiFi jest raportowane, co ułatwia kontrolowanie kosztów. Filtr połączeń blokuje wskazane numery.

Umowa licencyjna programu Avast Free wyklucza użytek w biurach lub firmach!

narzędzia pomocnicze

Avast Uninstall Utility

free
Narzędzie do odinstalowania oprogramowania avast! Antivirus we wszystkich wersjach i odmianach. Usuwa i kasuje pozostałości po nieudanej pracy kreatora instalacji lub jego uszkodzeniu.
Avast Uninstall Utility umożliwia także bezpieczne usunięcie skojarzonych usług systemowych, wpisów w rejestrze oraz opcji z menu kontekstowego.
Narzędzie działa ze wszystkimi produktami avast! Antivirus, w tym z odmianami serwerowymi.

Avast Virus Cleaner

free
Darmowe narzędzie do usuwania aktualnie rozprzestrzeniających się wirusów i robaków. Program potrafi usunąć złośliwy kod z pamięci RAM, usunąć plik główny wirusa i jego pliki pomocnicze oraz naprawić system. Bez problemu zmieści się na pendrive'ie lub dyskietce.
Jeśli w wyniku nieuwagi czy lekkomyślności użytkownika rezydentny program antywirusowy został wyłączony lub uszkodzony, zastosowanie Avast Virus Cleaner jest jedynym skutecznym rozwiązaniem problemu.

© 2003 - 2024 Infoserwis strona główna  sklep z licencjami  darmowe programy  programy  pobieranie  FAQ  kontakt