Infoserwisoprogramowanie antywirusowe Avast
telefon do Infoserwisu  579 632 542 koszyk jest pusty


:: avast! :: aktualizacja do wersji 7

Nowa wersja oprogramowania avast! 8.0 Antivirus dostępna jest w darmowej odmianie avast! Free Antivirus oraz w trzech odmianach płatnych: avast! Pro Antivirus, avast! Internet Security i avast! Premier. Oferuje wiele nowych i poprawionych funkcji i jest w pełni zgodna z MS Windows 7 oraz z MS Windows 8.

Zobacz porównanie odmian avast! Antivirus

Użytkownicy uprawnieni są do bezpłatnej aktualizacji do równorzędnej odmiany pod następujacymi warunkami:
 1. Klucze aktywujace (licencje) są ważne
 2. Posiadane licencje nie są licencjami pakietowymi
 3. Nie jest aktualizowana zarządzalna odmiana (do współpracy z ADNM) programu avast! Professional 4.8
POBIERZ PLIK DO AKTUALIZACJI:

WAŻNA UWAGA: Wersja 8 nie obsługuje MS Windows 95, 98, NT, 2000 i Vista Starter!


PYTANIA O AKTUALIZACJE
Aby rozwinąć treść wybranego tematu, kliknij tytuł zagadnienia. Ponowne kliknięcie zwija treść tematu.

Jak zaktualizować program w wersji 6 lub 7?

Aby wykonać aktualizację zainstalowanego program w wersji 6.x lub 7.x, wykonaj następujące kroki:
 1. Przejdź do strony z plikami, pobierz avast! Antivirus 8 w odmianie zgodnej z posiadaną licencją. Zanotuj lub zapamiętaj lokalizację pobranego pliku.

 2. Kliknij zapisany plik, aby rozpocząć instalację.
  UWAGA: Do przeprowadzenia aktualizacji programu potrzebne są uprawnienia administratora systemu. Możesz chwilowo podnieść uprawnieniana klikając pobrany plik prawym przyciskiem myszy i wybierając z menu kontekstowego opcję Uruchom jako Administrator. W Windows XP wybierz opcję Uruchom jako.... W razie problemów, zapoznaj się z dokumentacją dołączoną do MS Windows lub zwróć się o pomoc do administratora sieci w firmie.

 3. W Windows Vista/7 wyświetli się okno Kontrola konta użytkownika z zapytaniem o zgodę. Kliknij "Tak" (lub "Kontynuuj" w Windows Vista ), aby przejść dalej.

 4. Na ekranie powitalnym kreatora instalacji pozostaw zaznaczoną opcję Aktualizuj i kliknij przycisk "Dalej".
 5. Kreator wyświetli pasek postępu. Proces aktualizacji może trwać od kilku do kilkunastu minut, zależnie od wydajności komputera.

 6. Jeśli aktualizacja przebiegnie poprawnie, wyświetli się ekran z monitem o ponowne uruchomienie komputera. Wykonaj ten krok, aby zakończyć aktualizację i rozpocząć korzystanie z wersji 8.

Nie wiem, z której odmiany programu avast! obecnie korzystam. Jak to sprawdzić?

Kliknij prawym przyciskiem myszy niebieską 4.8 lub pomarańczową 5.1 ikonę w pobliżu zegara systemowego (w prawym, dolnym rogu ekranu). Następnie kliknij opcję avast - informacje... lub O programie avast!.

W jaki sposób mogę uzyskać plik aktywujący, który można zarchiwizować?

Prosimy o kontakt mailowy ze sprzedawcą. Plik zostanie dostarczony na żądanie.

Czy avast! 8 Antivirus współpracuje z ADNM? Czy ma odmianę sieciową?

Tylko wersja biznesowa obsługuje centralne zarządzanie na wszystkich komputerach za pomocą narzędzia ADNM. Użytkownicy korzystający z ADNM powinni zaktualizować oprogramowanie do odmiany Endpoint Protection.

Czy przedłużając okres abonamentowy mogę zamówić avast! Premier lub avast! Internet Security zamiast avast! Pro? Czy uzyskam 30% zniżki, jak poprzednio?

Tak, zmiana przy tej okazji jest mozliwa. Wszystkie przedłużenia objęte są 30-procentowym rabatem. Płacąc 70% ceny netto, można zamówić dowolny inny produkt z rodziny avast! (w tym licencje serwerowe).

Składając zamówienie należy zaznaczyć, że chodzi o przedłużenie i podać numer klienta (lub aktualnie używany klucz licencji ). Licencje próbne nie są podstawą do przedłużenia.

Informacje dodatkowe

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane opisy oprogramowania są wolne od uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń. Zdjęcia nie muszą odzwierciedlać stanu faktycznego.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do prezentowanych tu informacji, prosimy telefonować pod numer 501 434 734 (między 9.00 a 17.00, od poniedziałku do soboty).


© 2003 - 2024 Infoserwis strona główna  sklep z licencjami  darmowe programy  programy  pobieranie  FAQ  kontakt